Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z prasy

Fakt, który kocha gwiazdorskie wojny, tym razem relacjonuje drugie starcie: Krupa vs Mucha.

Jakiś czas temu Dżoana wypowiedziała Musze dość krwawą jak na pacyfistkę wojnę o naturalne futra. Tym razem przy pomocy mediów społecznościowych nabija się z nieco przygaszonego biustu, który aktorka hojnie eksponuje w swojej najnowszej sztuce.

Cóż, trudno jej mieć za złe tę złośliwość. Dla prawdziwego miłośnika ekologii i futra i piersi po prostu muszą być syntetyczne.

U Krupy zapunktowałby zapewne Adam Małysz, który do natury zbliżył się ostatnio bardziej, niż ktokolwiek miałby ochotę. W wywiadzie dla „Wyborczej" nasze drugie wąsy narodowe opowiedziały o swojej nietypowej przygodzie z krową. Będąc na treningu w Chorwacji, Małysz – wraz ze swoją rajdową ekipą – pospieszył na pomoc cielakowi, który w ich obecności postanowił przyjść na świat. „Chyba we czterech ciągnęliśmy" – mówił Orzeł z Wisły. Wszystko odbyło się według starej receptury: Mruczek za wnuczka, wnuczek za babcię, babcia za dziadka, dziadek za rzepkę, jak również z wiadomym finałem. Najważniejsze jednak, że skutecznie. Nic zresztą dziwnego, w końcu nie minęło aż tak wiele czasu, odkąd cała Polska krzyczała: „Ciągnij, Adaś, ciągnij!".

Na koniec alarmująca informacja z „Super Expressu". Marta Grycan tak bardzo stresuje się swoim programem telewizyjnym o ciastach, że – jak na złość – chudnie. I tak już od 10 kilo. Trzeba coś szybko przedsięwziąć, bo całkiem biedaczka straci wiarygodność!

—ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Adam Maciejewski

Polski kapitał na Kaukazie

Od 2014 r. w Armenii działa fabryka polskiej spółki Lubawa. Nawiązanie współpracy z rządem Armenii było możliwe dzięki promocji naszego przemysłu za granicą, wspieranej przez dotacje z UE