Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Tak, Budapeszt może być także w Warszawie

Michał Karnowski, Jacek Karnowski

Z doktorem Tomaszem Żukowskim, socjologiem i politologiem z IPS Uniwersytetu Warszawskiego

Rozśmieszyła pana afera z dachem Stadionu Narodowego, na który poszły setki milionów złotych, a którego nie zdołano zamknąć przed meczem Polska – Anglia?

Uczucia miałem mieszane. Trudno było się nie śmiać, oglądając ochroniarzy nurkujących w kałużach w pogoni za kibicem obwołanym rychło „bohaterem Basenu Narodowego" czy oglądajac dziesiątki inteligentnych, błyskotliwych memów, czyli dowcipów w internetowej sieci. Oburzenie budziła porażająca nieudolność organizatorów imprezy. Rychło przyszła refleksja, że zalana zielona murawa na Narodowym to swoisty symbol sposobu zarządzania dzisiejszą Polską. Dzień później, w środę, mogliśmy się przekonać, że piłkarzy i kibiców mamy zdecydowanie lepszych od menedżerów od zasuwania dachu i odprowadzania deszczówki.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Edyta Żyła

Doradzą i przeszkolą

Znaczna część unijnych pieniędzy trafia do doradców, którzy pomagają zakładać firmy lub je rozwijać. Przedsiębiorcy mogą więc liczyć na bezpłatne szkolenia, wsparcie doświadczonych mentorów albo pomoc w przygotowaniu strategii marketingowej