Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z prasy

Super Express" szokuje wiadomością, z której wynika, że są w Polsce indywidua gotowe na każdy idiotyzm, byle zaistnieć w mediach.

Oto jeden z polskich projektantów mody, 26-letni Grzegorz Matląg, chce, by jego najnowszą kolekcję promowała... oskarżona o zamordowanie własnej sześciomiesięcznej córeczki – Katarzyna Waśniewska.

Kreator twierdzi, że matka Madzi nie ma figury modelki ani wyjątkowo pięknej twarzy, ale za to „świetnie się ubiera".

I dodaje, że jego kolekcja „jest inspirowana modą z ulicy". Waśniewska miałaby zamykać pokaz. – Przygotowałem dla niej wyjątkową kreację – twierdzi projektant.

Czyżby chodziło o jakiś nowy krój więziennych pasiaków?

Panu projektantowi zalecamy długie, naprawdę długie rękawy. Aż sobie to wszystko jeszcze raz przemyśli.

W przeciwnym razie będziemy zmuszeni uznać, że facet z zimnym wyrachowaniem postanowił zarobić co nieco na przerażającej zbrodni. A stąd już tylko krok do akcji protestacyjnych, które mogą się okazać dla pana Matląga, posiadacza dwukrotnie przekłutego nosa, średnio opłacalne.

—kf

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO

Artur Osiecki

Brexit mobilizuje regiony

Województwa chcą przyspieszyć realizację nowych programów regionalnych zarówno ze względu na zbliżający się przegląd unijny, jak i potencjalne negatywne konsekwencje wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej