Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Czy PiS stworzy dobry rząd?

Bronisław Wildstein

Realną opozycją wobec rządu PO pozostaje PiS i z tego powodu to on powinien przejąć rządy po kompromitacji poprzedniej ekipy. Warto więc zadać pytanie: czy partia ta jest do władzy przygotowana?

Teflon wokół Donalda Tuska się ściera. Największy atut władającej partii zaczyna tracić swoje walory. Niedługo stać się może obciążeniem. Prawda o fatalnych rządach PO zaczyna docierać do Polaków pomimo ekranu zbudowanego przez prorządowe media. A sytuacja będzie się pogarszać. Gigantyczne zadłużenie, w jakie wpędziła nas PO, zbliżyło się do konstytucyjnych ograniczeń i gdyby nie kreatywna księgowość ministra Rostowskiego, przekroczyłoby już próg alarmowy. Bez względu jednak na księgowe sztuczki długi musimy płacić. A kroplówka pożyczek się wyczerpuje. Zmniejszą się także zastrzyki z UE, a więc beztroskie grillowanie zaczyna się kończyć.

Polska będzie musiała stawić czoło wszystkim problemom, które spotęgowały rządy PO. Nasza konkurencyjność i innowacyjność spada, natomiast rośnie korupcja, polski biznes ma coraz większe problemy, a więc zwiększa się bezrobocie. W coraz gorszym stanie są służba zdrowia, infrastruktura, nauka i szkolnictwo, w tym również wyższe. Wszystko to zaczyna docierać do obywateli.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Andrzej Sadowski

Wolność tak, ułatwienia nie

• RAZ POD WOZEM, RAZ POD WOZEM • Dopóki rządzący w Polsce będą mówić o ułatwieniach i ulgach dla przedsiębiorców, a nie o przywróceniu wolności gospodarczej, dopóty nie wybijemy się na ekonomiczną niepodległość