Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

Gadżety

Paweł Gadaczek

Belair X 6-12 – zapowiedź

Lomography, znane z raczej nie najlepszej jakości plastikowych aparatów fotograficznych na film, tym razem zaprezentował nowy produkt, który może zainteresować szersze grono fotoamatorów. Belair X 6-12 to stylowy aparat średnioformatowy na film 120 mm, pozwalający robić zdjęcia w trzech formatach: 104 x 52 mm (6 x 12), 78 x 52 mm (6 x 9), 52 mm x 52 mm (6 x 6). Do wyboru będą dwa obiektywy: standardowy 90 mm f/8 i szerokokątny 58 mm f/8. Belair X 6-12 dostępny będzie w trzech wersjach: Cityslicker, Jetsetter i Globe trotter, ta ostatnia w limitowanej liczbie 300 sztuk. Cena będzie wahać się w zależności od modelu: od 326 do 456 euro.

Modecom MC-11B i MC-12B – 56 zł

Modecom MC-11B i MC-12B to niewielkie nauszne słuchawki wyposażone w adapter Bluetooth. Dzięki temu można połączyć urządzenia w zasadzie z dowolnym telefonem komórkowym. Zasięg działania słuchawek wynosi do 10 metrów. Akumulator ma zapewnić do trzech godzin pracy lub do 100 godzin czuwania.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO