Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z prasy

Celebryci książki piszą, zwykłe, polecone, a nawet polecane przez Empik.pl. Niektórzy wbrew własnej woli, np. Stanisław Mikulski, który niedawno wydał autobiografię pod nieco obrażonym tytułem „Niechętnie o sobie", inni z przekonania, że bez ich rewelacji świat będzie uboższy.

A wszystko zaczyna się od blogów. Bohaterką blogerów jest w tym tygodniu Anna Mucha, która opisała na swojej stronie historię o tym, jak zgubiła zimową kurtkę, a potem od swojego partnera dostała nową. Ciuch jest granatowy, o mrożąca krew w żyłach opowieść ponoć zdeklasowała „Zmierzch" i „50 twarzy Greya" na liście lektur najczęściej czytanych pod kołdrą przez nastolatki. Na marginesie, nurtuje nas pytanie: jak się gubi puchowy płaszcz? Tego relacjonujący całą historię „Fakt" nie wyjaśnia. Pozostaje czekać na ekranizację.

Z kolei „Super Express" donosi o planach zdrowotnych Tomasza Karolaka, który zamierza poddać swoje ciało drastycznej metamorfozie. Aktor zapowiedział, że schudnie 20 kg, żywiąc się głównie kapustą. Dieta ponoć nawet skuteczna, ale ze wszystkich monoskładnikowych jadłospisów najbardziej okrutna. Zwłaszcza dla najbliższego otoczenia.

—ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Adam Maciejewski

Polski kapitał na Kaukazie

Od 2014 r. w Armenii działa fabryka polskiej spółki Lubawa. Nawiązanie współpracy z rządem Armenii było możliwe dzięki promocji naszego przemysłu za granicą, wspieranej przez dotacje z UE