Najnowsza interwencja Uważam Rze

Przepytajcie Zawiszę

Pragnę zaproponować zaproszenie do wywiadu w Państwa tygodniku pana Artura Zawiszę. Polityk ten, o poglądach narodowo-konserwatywnych, jeden z organizatorów skrajnie manipulowanego w mediach Marszu Niepodległości, jest w ostatnich dniach częstym gościem mediów głównego nurtu.

Niestety, zabieraniu przez osobę pana Zawiszy głosu towarzyszy permanentna wrzawa, widzących w jego osobie faszystę, prowadzących (vide pani Olejnik i pan Lis), jak również gości programów (vide pan poseł Niesiołowski, pani redaktor Szczuka czy też pan Nałęcz), co w konsekwencji uniemożliwia spokojne artykułowanie poglądów. W tygodniku mieliśmy okazję przeczytać wywiad z panem Korwin-Mikkem, co świadczy o swoistym prawicowym pluralizmie w Państwa piśmie. W związku z tym śmiem twierdzić, iż zaproszenie pana Zawiszy nie byłoby zbytnim odchyleniem w prawą stronę, zresztą i pan redaktor Ziemkiewicz potrafił na łamach pisma w merytoryczny sposób bronić międzywojennego ONR, a mogłoby to wzbudzić spore zainteresowanie czytelników o poglądach narodowych.

Korzystając z okazji, bardzo dziękuję za cotygodniową dawkę publicystyki na najwyższym poziomie. Serdecznie dziękuję za odczytanie niniejszej wiadomości oraz potencjalne rozważenie zaprezentowanej w niej prośby.

Z wyrazami szacunku i uznania,

Michał Bartkowiak

To my gorąco dziękujemy za Pana list i miłe słowa.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Anna Czyżewska

O wynagrodzeniu bez tabu

Zdecydowana większość pracowników uznaje, że rozmowę o podwyżce powinien zainicjować szef. Polacy nie są mistrzami negocjacji. Strategia biznesowej polemiki to wizytówka przedsiębiorcy