Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Chrześcijańskie Granie

Trwa właśnie druga już edycja Festiwalu Chrześcijańskie Granie organizowanego przez Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce i sklep Chrześcijańskie Granie.

Ostatnim punktem festiwalu będzie koncert piosenkarki i kompozytorki Antoniny Krzysztoń. Pieniądze z biletów będą przeznaczone na wsparcie Radia Warszawa 106,2 FM – rozgłośni diecezji warszawsko-praskiej. Cena biletu to 40 zł, liczba miejsc jest ograniczona. Koncert odbędzie się w Dobrym Miejscu wej. B, w Sali Widowiskowej bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Warszawie, przy ul. Dewajtis 3, 25 listopada o godz. 18.

Festiwal Chrześcijańskie Granie ma na celu promocję najciekawszych projektów muzycznych, jakie pojawiły się w ostatnim czasie. Na scenie Dobrego Miejsca zaprezentują się nowe zespoły, które poprzez autentyczny przekaz docierają do coraz większej grupy osób.

—urz

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy