Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Chrześcijańskie Granie

Trwa właśnie druga już edycja Festiwalu Chrześcijańskie Granie organizowanego przez Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce i sklep Chrześcijańskie Granie.

Ostatnim punktem festiwalu będzie koncert piosenkarki i kompozytorki Antoniny Krzysztoń. Pieniądze z biletów będą przeznaczone na wsparcie Radia Warszawa 106,2 FM – rozgłośni diecezji warszawsko-praskiej. Cena biletu to 40 zł, liczba miejsc jest ograniczona. Koncert odbędzie się w Dobrym Miejscu wej. B, w Sali Widowiskowej bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Warszawie, przy ul. Dewajtis 3, 25 listopada o godz. 18.

Festiwal Chrześcijańskie Granie ma na celu promocję najciekawszych projektów muzycznych, jakie pojawiły się w ostatnim czasie. Na scenie Dobrego Miejsca zaprezentują się nowe zespoły, które poprzez autentyczny przekaz docierają do coraz większej grupy osób.

—urz

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Edyta Żyła

Doradzą i przeszkolą

Znaczna część unijnych pieniędzy trafia do doradców, którzy pomagają zakładać firmy lub je rozwijać. Przedsiębiorcy mogą więc liczyć na bezpłatne szkolenia, wsparcie doświadczonych mentorów albo pomoc w przygotowaniu strategii marketingowej