Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Piąta edycja Laurów Magellana

W październiku ruszyła piąta edycja konkursu biznesowego Laury Magellana organizowanego przez Korporację Absolwentów UEK.

Ideą konkursu jest poszukiwanie współczesnych Magellanów – ludzi zmieniających dzisiejszy świat, wyróżniających się wizjonerstwem. Poza podstawową, otwartą kategorią – Magellana Roku – laureaci wybierani są w kategoriach przeznaczonych dla absolwentów UEK.

Uroczysta gala, w trakcie której zostaną ogłoszone wyniki, odbędzie się 1 lutego 2013 r. Więcej na stronie http://www.laurymagellana.pl.

—urz

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Ewa Bednarz

Kredyt z plastiku

Tylko część banków decyduje się na wydawanie przedsiębiorcom kart kredytowych. Znacznie chętniej oferują im dużo kosztowniejsze karty obciążeniowe