Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Uwielbiam soul, życie na farmie i polskie gołąbki

Adam Ciesielski

Wywiad z Joe Cockerem o jego nowej płycie, fascynacjach muzycznych i ostrych zakrętach losu

Do sklepów trafia twój najnowszy album „Fire It Up". Przynosi energetyczne, ale i nastrojowe piosenki. Czy myślisz, że któraś z nich stanie się hitem na miarę „With a Little Help of My Friends" czy „You Are So Beautiful" z wcześniejszego okresu kariery?

Zobacz na Empik.rp.pl

Joe Cocker: Mam taką nadzieję, ale wszystko zależy od fanów. Ponieważ poprzednia płyta – „Hard Knocks" z 2010 r. – była przyjęta bardzo dobrze, skorzystałem znów z pomocy jej producenta – Matta Serletica, który firmował także nagrania m.in. Santany i Matchbox Twenty. Staraliśmy się eksponować soulowe brzmienia na zmianę z balladami i energią rocka. Monotonia jest zabójcza. Nie tylko w muzyce.

Sam chyba nie możesz narzekać na monotonię, twój życiorys jest jej zaprzeczeniem. Ile w tym zrządzenia losu, a ile twej własnej inicjatywy?

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Artur Osiecki

Brexit mobilizuje regiony

Województwa chcą przyspieszyć realizację nowych programów regionalnych zarówno ze względu na zbliżający się przegląd unijny, jak i potencjalne negatywne konsekwencje wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej