Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Giertych w krainie fantazji

„Ale jak pan sobie z tym radzi, że wielbi Dmowskiego, a jednocześnie wie, że był antysemitą?" – zapytała wielkiego Romana Giertycha wielka „Gazeta Wyborcza".

A on odpowiedział: „A czy Mitt Romney to zwolennik niewolnictwa? A liderzy Partii Republikańskiej sto lat temu byli. No i jak on sobie z tym radzi? No po prostu nijak". Nijak to radzi sobie wielki Roman z historią, co wykazał błyskawicznie Piotr Gursztyn z „Rzeczpospolitej". Niewolnictwo zniesiono w Stanach 150 lat temu, a uczynił to Abraham Lincoln, republikanin właśnie. „Demokraci zaś byli partią niewolniczego południa" – przypomina red. Gursztyn.

Dziennikarki „GW" na blamaż Romana Giertycha nie zareagowały. I pomyśleć, że człowiek ten działał kiedyś na rzecz edukacji. Ministrem był nawet? Absurd!

—kf

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Edyta Żyła

Doradzą i przeszkolą

Znaczna część unijnych pieniędzy trafia do doradców, którzy pomagają zakładać firmy lub je rozwijać. Przedsiębiorcy mogą więc liczyć na bezpłatne szkolenia, wsparcie doświadczonych mentorów albo pomoc w przygotowaniu strategii marketingowej