Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Różne

Paweł Gadaczek

Sony Xperia Tablet S to smuklejszy i lżejszy następca Sony Tablet S. Urządzenie zostało wyposażone w szybki, czterordzeniowy procesor NVIDIA Tegra 3 i system operacyjny Android 4.03, które gwarantują dużą wydajność, potrzebną do swobodnego korzystania z multimediów, aplikacji i gier. Odporna na zachlapanie wodą konstrukcja umożliwia korzystanie z tabletu w domu i na zewnątrz, bez obawy o przypadkowe zamoczenie urządzenia czy też deszcz. Dzięki zastosowaniu firmowych technologii przetwarzania sygnału tryb ClearAudio+ pozwala na uzyskanie wysokiej jakości dźwięku, zoptymalizowanej pod kątem słuchanej muzyki. Xperia Tablet S może również służyć do sterowania domowym zestawem rozrywkowym. Jeśli chodzi o codzienne użytkowanie tabletu, to bardzo przydatny może być tryb „Gość" służący do tworzenia spersonalizowanych profili dla członków rodziny i znajomych. Sony do tabletu oferuje także przeróżne akcesoria, takie jak kolorowe osłony, podstawki czy stacje dokujące.

Xperia Tablet S

Cena: od 1800 d0 2800 zł (w zależności od modelu)

Samsung Galaxy S III to topowy smartfon koreańskiego producenta i jeden z najlepszych telefonów na rynku. Wyposażony został w czterordzeniowy procesor Exynos 4 Quad pracujący z częstotliwością 1,4 GHz. Za grafikę odpowiada również czterordzeniowy układ Mali-400 MP4. Telefon ma 1 GB pamięci RAM, zaś pamięć wewnętrzna może wynosić 16, 32 lub 64 GB. Realistyczny obraz zapewnia wyświetlacz high definition Super AMOLED o przekątnej 4,8  cala (rozdzielczość 720 x 1280). Ekran jest oczywiście dotykowy z szybą Gorilla Glas 2. Smartfonem można robić zdjęcia o rozdzielczości 8 megapikseli, a także nagrywać filmy w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080). Drugi aparat (z przodu urządzenia) ma rozdzielczość 1,9 megapiksela. Smartfon działa pod systemem Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich.

Samsung Galaxy S III

Cena: około 2 tys. zł

Ten niewielki odtwarzacz plików muzycznych wyprodukowany przez Apple pozwala na 15 godzin odtwarzania audio. Pojemność to 2 GB, ale pamiętajmy, że ten gadżet waży zaledwie 12 gramów, a jego wymiary to 3 x 3 cm!

iPod shuffle

Cena: około 220 zł

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy