Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z prasy

Celebryci nie mają łatwego życia. Czasami zapominamy, że pod błyszczącą warstwą telewizyjnego makijażu i kreacji od Macieja Zienia kryją się prawdziwe ludzkie dramaty.

Weźmy taką Natalię Siwiec. Choć ostatnio, jak sama przyznała, sięgnęła wyżyn popularności, kiedy pojawiła się w reklamie kremu do wybielania okolic intymnych, jej życie nie jest tak różowe (białe?), jak mogłoby się wydawać. W wywiadzie dla „Twojego imperium" Miss Euro zdradziła, że z natury jest bardzo nieśmiała, nigdy nie goniła za sławą, a jej prawdziwym marzeniem jest bycie dobrą żoną i urodzenie dziecka. Biedactwo, całe to zamieszanie musi ją potwornie męczyć. Inne gwiazdy też borykają się z trudnościami.

Edyta Górniak na przykład przez lata cierpiała jako ofiara rasizmu. Nie wszyscy wiedzą, że przez swój kolor skóry była w szkole dyskryminowana przez nauczycieli. W zasadzie dopóki niedawno nie napisał o tym „Super Express", nie wszyscy w ogóle wiedzieli, że jej „kolor skóry" różni się czymkolwiek od standardowej środkowoeuropejskiej bieli. Jak widać, problem sięga bardzo głęboko.

Ze stereotypami nieskutecznie walczy także Maciej Dowbor i tym razem wyjątkowo nie chodzi o stereotyp syna sławnej matki. W niedawnej rozmowie z magazynem „Sukces" prezenter żali się, że stał się społecznym pariasem przez... abstynencję. Dowbor junior ostrzega, że przesadna dbałość o zdrowie może mieć zgubne konsekwencje dla życia towarzyskiego i kariery. Zwierza się, że odkąd przestał pić, na imprezach promocyjnych producenci omijają go szerokim łukiem, a znajomi „biorą go za pedała" i – co najgorsze – wyrzucają z Facebooka. Choć to akurat może mu wyjść na dobre – jak udowodniła ostatnio Magda Gessler, Facebook i alkohol tworzą mieszankę wysoce kompromitującą.

—ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy