Najnowsza interwencja Uważam Rze

HP X6000Wireless Mouse

Paweł Gadaczek

Najwyższa mobilność, znakomita konstrukcja i funkcjonalność. Mysz bezprzewodowa HP X6000 przypomina w ruchu bolid Formuły 1.

Technologia Exact Track firmy HP sprawdza się niemal na wszystkich powierzchniach, w tym szklanych. Bardzo szybkie przewijanie stron internetowych i dużych dokumentów.

Wyjątkowy laser do każdej powierzchni: Rewolucyjna wygoda w Twojej dłoni. Technologia HP Exact Track dotrzymuje kroku użytkownikowi w ciągłym ruchu. Ta zaawansowana mysz działa niemal na wszystkich powierzchniach, w tym na szkle.

Zaawansowana wydajność i oszczędność czasu: Bezprzewodowa mysz HPX6000 zapewnia maksymalizację wydajności. Dokumenty, arkusze kalkulacyjne i strony internetowe są przewijane bardzo szybko.

Mistrzowska, nowoczesna konstrukcja: Spójrz na mysz bezprzewodową HP X6000. Co widzisz? Elegancki kształt. Zachwycającą linię. Świetną formę. Zamaszyste kontury. Wszystko idealnie łączy się jako uzupełnienie metalowego tabletu lub notebooka.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Artur Osiecki

Brexit mobilizuje regiony

Województwa chcą przyspieszyć realizację nowych programów regionalnych zarówno ze względu na zbliżający się przegląd unijny, jak i potencjalne negatywne konsekwencje wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO