Najnowsza interwencja Uważam Rze

Różne

Paweł Gadaczek

Asus PadFone to połączenie smartfonu, tabletu i notebooka. Sercem zestawu jest smartfon ASUS PadFone z ekranem o przekątnej 4,3 cala. Został on wyposażony w dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 i aparat cyfrowy 8Mpx. Pracuje w oparciu o system operacyjny Android 4.0. Wystarczy umieścić smartfona w stacji dokującej PadFone Station, by stał się tabletem o przekątnej 10,1 cala. PadFone umożliwia również podłączenie dodatkowej klawiatury QWERTY. Dzięki temu cały zestaw staje się komputerem typu netbook.

Asus PadFone

Cena: od 2,2 tys. zł

Firma Samsung poleca swoją sportową kamerę W350. Jest ona wodoodporna do głębokości 5 metrów i wytrzymuje upadek z wysokości 2 metrów, a szczelna konstrukcja zabezpiecza ją przed kurzem i piaskiem, znajdujący się zaś w zestawie specjalny pływak zapobiega jej utonięciu. Samsung W350 rejestruje obraz z częstotliwością 30 klatek na sekundę w rozdzielczości Full HD 1920 x 1080.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Wojciech Romański

W smoczym kręgu

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO