Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

Nikon D3200. Cena: około 2500 zł

Paweł Gadaczek

Ten model lustrzanki Nikona kierowany jest przede wszystkim do amatorów. D3200 jest następcą bardzo udanego modelu D3100.

Nikon D3200 posiada nową matrycę o rozdzielczości 24,2 megapiksela, co w tym przedziale cenowym stanowi rekord (D3100 ma 10 mln pikseli mniej), ma także nowy przetwornik obrazu EXPEED 3. Wporównaniu z D3100 zwiększono podstawowy zakres czułości ISO, teraz wynosi on od 100 do 6400 z możliwością poszerzenia do ISO 12800. W D3200 poprawiono funkcję filmowania Full HD oraz udoskonalono tryb podręcznika. Dzięki możliwości podłączenia opcjonalnego adaptera bezprzewodowego WU-1a nowy Nikon może być sterowany za pomocą urządzeń mobilnych wyposażonych w system operacyjny Android. Warto zaznaczyć, że decydując się na kupno D3200, należy pomyśleć o obiektywie, który w pełni wykorzysta możliwości 24-milionowej matrycy.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Edyta Żyła

Doradzą i przeszkolą

Znaczna część unijnych pieniędzy trafia do doradców, którzy pomagają zakładać firmy lub je rozwijać. Przedsiębiorcy mogą więc liczyć na bezpłatne szkolenia, wsparcie doświadczonych mentorów albo pomoc w przygotowaniu strategii marketingowej