Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Jajecznica na ogromnej patelni

Krystyna: Kiedy zaczynałam pracę, telewizja się rodziła – to było coś nowego. Chciałam to „coś" poznać i bardzo się z tym zżyłam. Telewizja rozwijała się z dnia na dzień. Spędzałam w pracy cały dzień, od rana, kiedy to emitowano programy szkolne, do późnego wieczora. Pracowników na początku było pięćdziesięcioro, to była telewizyjna rodzina. Umawialiśmy się o 10 na śniadaniu. Pani w barku na ogromnej patelni robiła nam jajecznicę i wszyscy ją jedliśmy.

Grażyna: Przede wszystkim telewizji nie robiło się w takim pośpiechu jak dzisiaj. [...] Programy szły na żywo, a do studia przychodzili znakomici goście. W tym przejawiała się dla mnie magia telewizji, bo ja z tymi gośćmi docierałam do każdego zakątka w Polsce. W tamtej telewizji był czas i na myśl, i na jej rozwinięcie.

Krystyna Loska i Grażyna Torbicka dla „Gala TVP"

—wyb. ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Hubert Kozieł

Czy Podesta zadławi się pizzą?

• SPISKOWA TEORIA WSZYSTKIEGO • Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych były wielkim zwycięstwem zwolenników spiskowej teorii dziejów. Potwierdziły bowiem wiele ich tez