Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Najgoretszy mecz Euro 2012: Polska ? Rosja. Zakonczony remisem 1:1

Wydarzenia roku w kraju

Maciej Zdziarski

Grudzień

Uf, w grudniu sprawy zaczęły  się toczyć w dobrym kierunku: w pięknym stylu pokonaliśmy Macedonię 4:1. W Turcji. Na pustym stadionie. Można? Można!

Prezydent Komorowski oświadczył, że w Polsce nie będzie przyzwolenia na polityczny radykalizm. Premier Tusk założył konto na Twitterze, ale nie rozhulał się za bardzo, bo żona kazała mu iść spać. Prezes Kaczyński jak zwykle dzielił Polaków, o czym powstało 500 artykułów prasowych i 100 programów w radiu oraz telewizji. Łagodny mróz spowił kraj. Pociągi się spóźniały, ale minister Nowak czuwał. W Katowicach zwolniono prezesa miejscowej kolei. Premier Gliński cierpliwie czekał na swój czas.

Po przejściowych zawirowaniach wspólnym wysiłkiem rządu i społeczeństwa znowu zaczęliśmy zmierzać ku normalizacji. Z optymizmem wkraczamy w nowy, 2013 r.!

1 2 3 4
Następna

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Edyta Żyła

Doradzą i przeszkolą

Znaczna część unijnych pieniędzy trafia do doradców, którzy pomagają zakładać firmy lub je rozwijać. Przedsiębiorcy mogą więc liczyć na bezpłatne szkolenia, wsparcie doświadczonych mentorów albo pomoc w przygotowaniu strategii marketingowej