Najnowsza interwencja Uważam Rze

Koniec z mową nienawiści...

... orzekł sir Michał Boni, kropka.

Trzeba ostudzić te zapały PiS-owskich popaprańców. Ile można słuchać takiego języka?

Jeszcze jakby mieli jakieś powody, które budziłyby silne emocje, nie wiem – jakaś śmierć bliskich w katastrofie i kompletna nieporadność rządu na drodze dociekania prawdy. A tak to nawet jakby człowiek chciał, to nic nie znajdzie na usprawiedliwienie. I ten kontrast pomiędzy największymi partiami w naszym Sejmie i ich sympatykami.

Weźmy takiego Ojca Dyrektora. Widziałem ostatnio filmik, jak spławia dziennikarza TVN. „TVN-owi nie mogę nic powiedzieć, ponieważ TVN bardzo nieuczciwie postępuje wobec nas. Ja Pana szanuję, to nie o Pana chodzi". No, co za cham! I dla porównania angielski dżentelmen Stefan Niesiołowski: „A skąd Pani jest? Nie chcę z Panią rozmawiać, niech Pani idzie do PiS-u, bo Pani rozbiję kamerę. Czy Pani jest głucha?! Niech Pani stąd idzie do swoich PiS-owskich lizusów. WON STĄD!", „Obłudnik, cham, intelektualne zero, błazen, hipokryta, ćwok, hołota, dorżnąć watahy, załganiec, nikczemny dureń" – takimi pięknymi epitetami posługują się niektórzy politycy PO.

Szkoda, że przy całej tej aferze z mową nienawiści zapomina się, że to nie działacz PO został zarżnięty w Łodzi, że to politycy PiS są nabuzowani emocjami (jakże silnymi) w związku ze skandalicznym zachowaniem rządu w sprawie katastrofy. Zapomina się o postawach, jakie propagują mainstreamowe, prorządowe media. O okładce z Macierewiczem-talibem i wielu, wielu innych. Nienawiść, zwłaszcza ta nieuzasadniona, powinna zniknąć – zgoda. Moja rada Panie Ministrze – zacna inicjatywa, ale z małą poprawką.

Zacznijcie od siebie, świętoszki!

student chamidło

Wstępniak

Materiał Partnera

Polacy coraz częściej kupują online. Co ich przekonuje do tej formy zakupów?

Kupujemy na potęgę. Rynek dóbr konsumenckich rozwija się dynamicznie, a my – konsumenci – podążamy za najnowszymi trendami. Kupujemy nie tylko więcej, ale i korzystając ze znacznie...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO

Ewa Bednarz

Kredyt z plastiku

Tylko część banków decyduje się na wydawanie przedsiębiorcom kart kredytowych. Znacznie chętniej oferują im dużo kosztowniejsze karty obciążeniowe