Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z prasy

Święta Bożego Narodzenia to czas radości i pojednania. Zapominają o tym jednak nasze gwiazdy, które wśród bombek i światełek skaczą sobie do gardeł.

Jak diagnozuje „Rewia", rekordowy poziom przedświątecznej nienawiści osiągnęli Magda Femme i Michał Wiśniewski, którzy od kilku tygodni niestrudzenie obrzucają się błotem. Są i HIV, i tajemnicza śmierć ojca, i lesbijska zdrada. W każdym razie, gdyby plotki o odejściu z biznesu Ilony Łepkowskiej okazały się prawdziwe, nie musimy się martwić – ta dwójka jako duet scenarzystów pociągnęłaby nie tylko „Klan", ale jeszcze kilka latynoskich telenowel.

Wątpliwe uroki rozwodu poznają powoli Małgorzata i Jacek Rozenek, którzy niedawno postanowili się rozstać. „Super Express" już zastanawia się, czy Perfekcyjna Pani Domu puści męża w skarpetkach. Specjalistka od kurzu i osadu ponoć zna się też nieźle na podziale majątku, bo na ten temat pisała ponoć swoją rozprawę doktorską. Jednego możemy być pewni – skarpetki na pewno będą nieskazitelnie białe!

Na szczęście niektóre gwiazdy celebrują święta jako czas rodzinnego ciepła. W „Super Expressie" czytamy, że Dariusz „Tiger" Michalczewski lubi rozpieszczać swojego syna i podczas zabaw na dworze łapie dla niego gołębie, które Dariusz Junior darzy szczególną sympatią. – Nie każdy rodzic jest w stanie zrobić coś takiego dla swojego dziecka – mówi bokser. No nie każdy. Zwłaszcza jeśli przejawia jakiekolwiek obawy w kwestii chorób zakaźnych.

Na koniec obowiązkowo Marta Grycan, która zgodnie z doniesieniami „Faktu" planuje powiększyć rodzinę o... bliźniaki! News powinien szczególnie zainteresować organizatorów imprez – najwyższy czas pomyśleć o poszerzeniu fotościanek!

—ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Andrzej Sadowski

Wolność tak, ułatwienia nie

• RAZ POD WOZEM, RAZ POD WOZEM • Dopóki rządzący w Polsce będą mówić o ułatwieniach i ulgach dla przedsiębiorców, a nie o przywróceniu wolności gospodarczej, dopóty nie wybijemy się na ekonomiczną niepodległość

Anna Czyżewska

O wynagrodzeniu bez tabu

Zdecydowana większość pracowników uznaje, że rozmowę o podwyżce powinien zainicjować szef. Polacy nie są mistrzami negocjacji. Strategia biznesowej polemiki to wizytówka przedsiębiorcy