Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Człowiek roku

Barack Obama został człowiekiem roku 2012 według tygodnika „Time". Lecz nie wybrali go czytelnicy, ci uznali bowiem, że tytuł należy się Kim Dzong Unowi, przywódcy Korei Północnej.

Zaskoczona decyzją internautów redakcja ogłosiła, że do sukcesu Kima w głosowaniu (5,6 mln głosów) przyczynił się popularny w Ameryce portal 4Chan. Za jego pośrednictwem internauci zmobilizowali się, aby w ramach żartu głosować na koreańskiego przywódcę.

Ten zostawił w tyle nie tylko prezydenta Obamę, ale również Felixa Baumgartnera (spadochroniarza, który pokonał barierę dźwięku).

Internetowy sukces Kim Dzong Una – jako oficjalny wynik magazynu „Time" – przekazała w swoim kraju północnokoreańska agencja prasowa.

—do

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Edyta Żyła

Doradzą i przeszkolą

Znaczna część unijnych pieniędzy trafia do doradców, którzy pomagają zakładać firmy lub je rozwijać. Przedsiębiorcy mogą więc liczyć na bezpłatne szkolenia, wsparcie doświadczonych mentorów albo pomoc w przygotowaniu strategii marketingowej