Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Żadnego przynudzania

Jolanta Gajda-Zadworna

Pogawędka z Marylą Rodowicz

Czy to prawda, że w sylwestrową noc wykona pani własną wersję koreańskiego hitu „Gangnam Style"?

Właśnie tym utworem chciałabym pożegnać stary rok z publicznością zgromadzoną na wrocławskim rynku i z telewidzami, którzy „Sylwestra z Dwójką" będą oglądać w domu.

Popłynie pani w modnym nurcie?

Trudno nie zauważać megahitu ostatnich miesięcy, poza tym jest to tak zabawne, a wykonanie tego przeze mnie będzie jeszcze zabawniejsze. Oczywiście nie będę śpiewać po koreańsku, tego się nie podjęłam, ale zamierzam zatańczyć pod oryginalny playback.

A co usłyszymy w pani wykonaniu?

Sylwestrowy koncert przygotowywany jest pod hasłem „60 przebojów na 60 lat TVP".

Będę mieć dwa lub trzy wyjścia. Pierwsze ma symbolizować lata 70., bo niestety już wtedy śpiewałam i miałam sporo przebojów – pojawiły się wówczas m.in. „Małgośka", „Diabeł i raj". Teraz te utwory są na nowo opracowywane. W drugim wejściu może pojawi się „Niech żyje bal" lub „Ale to już było".

Usłyszymy coś nowego?

W sylwestra trzeba śpiewać hity, nie jest to pora na premiery czy wykonywanie melancholijnych kawałków. W taką noc nie może być żadnego przynudzania, tylko zabawa.

Dlatego zaplanowałam niespodzianki w rodzaju „Gangnam Style".

Lubi pani eksperymentować ze scenicznym wizerunkiem. Czy na tę okazję szykuje się coś fajerwerkowego?

Mogę jedynie zdradzić, że – w nawiązaniu do mody lat 70. – zdecydowałyśmy się ze stylistką na spodnie dzwony. Ale kreacji będzie kilka i może ukręcimy jakiś performansik.

Zdarzało się pani nie występować w czasie sylwestra?

Owszem, spędzałam wtedy czas z przyjaciółmi, najchętniej w Zakopanem. Bardzo lubię to miejsce, zwłaszcza zimą, kiedy pada śnieg, jeżdżą sanie z dzwoneczkami, a górale śpiewają. Ale wolę sylwestra na scenie.

Czego będzie pani życzyć o północy sobie i innym?

Wszystkim – pomyślności, a sobie, by rok 2013 nie był gorszy od mijającego, bo koncertowo i płytowo dużo się u mnie działo. I oby tak pozostało.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy