Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z prasy

Iza Miko, nasze eksportowe dobro narodowe, wyznała ostatnio na łamach „Super Expressu", że en vogue są ostatnio kosmetyki ekologiczne, a zwłaszcza olejek arganowy, pozyskiwany z oślich odchodów. Moda modą, a uroda urodą, ale żeby smarować sobie tym twarz? To już naprawdę ośli pęd.

Co innego fragment takiego smakowitego osiołka wrzucić na ruszt... Katarzyna Zielińska często powtarza, że z powodu restrykcyjnej diety od kilku lat nonstop nie dojada. Jednak w świetle jej ostatniej rozmowy z „Faktem" powiedzenie: „Jadam tylko sałatki" nabrało zupełnie nowego znaczenia. Aktorka wyznała, że jej ulubioną potrawą jest – uwaga! – sałatka ze szpiku kostnego. Taka dieta na pewno szybko nie wyjdzie z mody!

A skoro już mowa o modzie, to musi pojawić się nazwisko Mai Sablewskiej. Jak donosi „Flesz", nasze nowe guru modowe wypowiedziało wojnę na style staremu guru (bez urazy), czyli Joannie Horodyńskiej. Tytany szyku i elegancji z pewnością nie pozostawią na swoich kreacjach suchej nitki.

—ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?