Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z prasy

Ponoć w Nowy Rok zawsze warto zadać sobie pytanie: „Kiedy ostatnio robiłeś coś po raz pierwszy?". Wzięli to sobie do serca nasi celebryci, którzy w tym tygodniu odnaleźli się w całkiem nowych rolach.

Kasia Cichopek na przykład zdradziła „Super Expressowi", że planuje wystąpić na najnowszym teledysku Libera. Swój dziwny pomysł tłumaczy faktem, że sama słucha hip-hopu, a kręcenie klipu jest ciekawym wyzwaniem, ale my się domyślamy, o co tak naprawdę chodzi. Kasia pozazdrościła sukcesu „Ona tańczy dla mnie"!

W nowej roli niedługo zobaczymy, a raczej usłyszymy nieco kwaśny duet fashionistek Horodyńska & Fijał. Jak donosi „Party", znane z tendencji do krytykanctwa stylistki wezmą udział w dubbingu filmu animowanego „Zambezia", gdzie podłożą głos dwóm ptasim plotkarom. Możemy tylko mieć nadzieję, że ich postacie nie doprowadzą innych ptaszków do płaczu. Pióra w tym sezonie są modne.

Tymczasem Natalia Siwiec na krótką chwilę porzuciła swoje liczne kariery, by zająć się filantropią. „Fakt" zdradza, że Miss Euro postanowiła włączyć się w akcję WOŚP i przekazała co nieco na aukcję. Fantem okazała się jej koszulka z autografem. Fanów zainteresuje pewnie, że T-shirt jest używany, a nawet nieco poplamiony, bo Natalia miała go na sobie podczas wielogodzinnej, wyczerpującej pracy na planie zdjęciowym reklamy. Cóż, gadżet raczej dla koneserów.

Przy okazji gratulujemy Kasi Tusk, która w święta przyjęła oświadczyny swojego chłopaka i prawdopodobnie już niedługo będzie się nazywała Kasia Cudna. Takiemu nazwisku trudno odmówić! Przy okazji tej radosnej nowiny „Fakt" sprawdził, że narzeczony premierówny zawodowo zajmuje się produkcją listew podłogowych. Fucha całkiem, całkiem i w dodatku wróży szampańskie wesele. Pan młody to król parkietu!

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Anna Czyżewska

O wynagrodzeniu bez tabu

Zdecydowana większość pracowników uznaje, że rozmowę o podwyżce powinien zainicjować szef. Polacy nie są mistrzami negocjacji. Strategia biznesowej polemiki to wizytówka przedsiębiorcy

Artur Osiecki

Brexit mobilizuje regiony

Województwa chcą przyspieszyć realizację nowych programów regionalnych zarówno ze względu na zbliżający się przegląd unijny, jak i potencjalne negatywne konsekwencje wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej