Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Bez przebaczenia

Paul Lieberman, dziennikarz „Los Angeles Timesa", wykorzystując własne artykuły oraz zachowane zeznania świadków, opowiedział historię, która wstrząsnęła Miastem Aniołów w drugiej połowie lat 40. ub. wieku.

 

Paul Lieberman
"Gangster Squad. Pogromcy mafii"
Prószyński i S-ka

Ówczesna Komenda Policji wypowiedziała bezpardonową wojnę mafii. Utworzono jednostkę specjalną – 18 twardzieli w płaszczach i kapeluszach z licencją na zabijanie... Jeśli lubicie „Nietykalnych" czy „Tajemnice Los Angeles", to jest to lektura dla Was. A już w lutym będziecie mogli porównać książkę z filmem.

—an

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Andrzej Sadowski

Wolność tak, ułatwienia nie

• RAZ POD WOZEM, RAZ POD WOZEM • Dopóki rządzący w Polsce będą mówić o ułatwieniach i ulgach dla przedsiębiorców, a nie o przywróceniu wolności gospodarczej, dopóty nie wybijemy się na ekonomiczną niepodległość

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?