Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Maćkowi

Ela Dębska. Aktorka, kompozytorka, piosenkarka, wrocławianka z nieodłączną gitarą. Wreszcie ucieszyła swoich fanów.

 

Ela Dębska
"Kochałam cię dziś rano"
EDM

Koncertowa płyta zatytułowana „Kochałam cię dziś rano" (I Loved You in the Morning) dedykowana jest pamięci Macieja Zembatego, z którym przez wiele lat wspólnie koncertowali, wykonując pieśni Leonarda Cohena.

Są tu też i cztery utwory autorskie, na czele z okupującym kiedyś listy przebojów wielu radiowych stacji utworem „Odeszła".

Na deser – brawurowe wykonanie przeboju Janis Joplin „Mercedes Benz".

W nagraniu piosenkarkę  wspomogli trzej panowie: Waldemar Dąże (gitara elektryczna), Sebastian Wojnowski (bas) i Grzegorz Grzyb (perkusja). A gdzieś w muzycznym niebie kciuki zaciskał Maciej Zembaty. Słuchać, że mocno.

—gb

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Ewa Bednarz

Kredyt z plastiku

Tylko część banków decyduje się na wydawanie przedsiębiorcom kart kredytowych. Znacznie chętniej oferują im dużo kosztowniejsze karty obciążeniowe