Najnowsza interwencja Uważam Rze

Daliście mi nadzieję

Szanowny Panie Redaktorze Orzechowski. Artykułem o cudownym leku na alkoholizm, jakim jest Baklofen, przywrócił mi Pan nadzieję na lepsze jutro i chęć do życia.

Mój mąż jest alkoholikiem i pogrąża się coraz bardziej, a my razem z nim przechodzimy piekło. Próbowałam już wszystkich metod. Mamy dwoje dzieci, córka 16 lat i syn 12.

Mąż był i nadal jest dobrym człowiekiem, oczywiście kiedy jest trzeźwy. Ale gdzieś od pięciu lat upija się codziennie. Już nie działają na niego nawet prośby dzieci. Dzieci są bardzo znerwicowane. Po przeczytaniu Pana artykułu wstąpiła we mnie nadzieja. Jest to dla nas, dla mnie i dla moich dzieci, ostatnia deska ratunku. Nadzieja dla moich dzieci, ponieważ mimo wszystko kochają go, ponieważ kiedy jest trzeźwy, jest bardzo dobrym ojcem. Ale z dnia na dzień jest coraz gorzej.

Z poważaniem, Barbara

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Anna Czyżewska

O wynagrodzeniu bez tabu

Zdecydowana większość pracowników uznaje, że rozmowę o podwyżce powinien zainicjować szef. Polacy nie są mistrzami negocjacji. Strategia biznesowej polemiki to wizytówka przedsiębiorcy