Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Nieobcy

Billy Joel. „Piano Man". Piosenkarz, pianista i kompozytor.

Billy Joel,
She's Got
a Way: Love Song,
SONY MUSIC POLAND

Z twórczością zawieszoną gdzieś między muzyką klasyczną, gospel, jazzem, bluesem, popem i rock'n'rollem; między Beatlesami, Beethovenem i Presleyem. Tym razem raczy nas nie nową płytą, ale własnym wyborem, któremu warto zaufać. Spośród wszystkich jego  piosenek najbardziej lubiłem wcale nie „Uptown Girl", do dziś uważaną (i słusznie) za największy jego przebój, ale delikatną „Just the Way You Are" ze studyjnej płyty„The Stranger" z 1977 r. I ona tu jest! Wśród 18 ballad i innych sentymentów. To płyta raczej dla pań, ale bez obaw mogą sięgnąć po nią także i prawdziwi twardziele, bo może to być ich piękny... dla kogoś prezent!

—gb

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?