Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Kim Dotcom uwielbia swoja zone Mone, z ktora ma piecioro dzieci

Kariera hakera

Tomasz Teluk

Genialny innowator czy notoryczny przestępca? Ostatni bojownik o wolność internetu czy cwaniak żyjący z cudzej kreatywności? Kim naprawdę jest Kim Dotcom?

Przeciwnicy Dotcoma widzą w nim hochsztaplera i przestępcę, zwolennicy – twórcę nowych rozwiązań, dzięki którym multimedialne treści mogą być bardziej przystępne. Konsumenci narzekają na horrendalne ceny muzyki i filmów dyktowane przez koncerny. Liczą, że dzięki takiej sprzedaży, która wyeliminuje pośredników (organizacje typu ZAiKS zarabiające na egzekwowaniu praw autorskich), ceny znacznie spadną.

Obecnie z tantiem autora za byle jaką piosenkę mogą żyć jego wnuki. Jeśli to się nie skończy, już niedługo w autobusie dostaniemy karę nie za brak biletu, lecz za nielegalne udostępnienie sąsiadowi książki bez praw do wypożyczania.

1 2 3
Następna

Wstępniak

Materiał Partnera

Polacy coraz częściej kupują online. Co ich przekonuje do tej formy zakupów?

Kupujemy na potęgę. Rynek dóbr konsumenckich rozwija się dynamicznie, a my – konsumenci – podążamy za najnowszymi trendami. Kupujemy nie tylko więcej, ale i korzystając ze znacznie...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Artur Osiecki

Brexit mobilizuje regiony

Województwa chcą przyspieszyć realizację nowych programów regionalnych zarówno ze względu na zbliżający się przegląd unijny, jak i potencjalne negatywne konsekwencje wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej