Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Mistrz ciszy

Robert Przybylski

Lexus wprowadza do sprzedaży piątą generację największej limuzyny oznaczonej LS. To bestseller marki, który w USA zdetronizował nie tylko Cadillaca, ale także Mercedesa i BMW.

Przez 23 lata Lexus sprzedał na całym świecie ponad 730 tys. tych samochodów. Model znany jest z perfekcyjnego wykonania i znakomitego wyciszenia wnętrza. Producent zapewnia, że na tylnej kanapie można rozmawiać, nie podnosząc głosu, nawet przy 100 km/h. Blisko 400-konne auto wyposażone jest w silnik benzynowy lub benzynowy z motorem elektrycznym i może rozpędzić się do 250 km/h. W każdej wersji oferowany jest napęd na cztery koła.

Po raz pierwszy w historii LS oferowany będzie w wersji F Sport, która ma o centymetr obniżone pneumatyczne zawieszenie. Mimo perfekcyjnej budowy i dobrych osiągów Lexus nie może zdobyć rynku europejskiego, na którym niepodzielnie rządzą producenci niemieccy.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Hubert Kozieł

Czy Podesta zadławi się pizzą?

• SPISKOWA TEORIA WSZYSTKIEGO • Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych były wielkim zwycięstwem zwolenników spiskowej teorii dziejów. Potwierdziły bowiem wiele ich tez