Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Mistrz ciszy

Robert Przybylski

Lexus wprowadza do sprzedaży piątą generację największej limuzyny oznaczonej LS. To bestseller marki, który w USA zdetronizował nie tylko Cadillaca, ale także Mercedesa i BMW.

Przez 23 lata Lexus sprzedał na całym świecie ponad 730 tys. tych samochodów. Model znany jest z perfekcyjnego wykonania i znakomitego wyciszenia wnętrza. Producent zapewnia, że na tylnej kanapie można rozmawiać, nie podnosząc głosu, nawet przy 100 km/h. Blisko 400-konne auto wyposażone jest w silnik benzynowy lub benzynowy z motorem elektrycznym i może rozpędzić się do 250 km/h. W każdej wersji oferowany jest napęd na cztery koła.

Po raz pierwszy w historii LS oferowany będzie w wersji F Sport, która ma o centymetr obniżone pneumatyczne zawieszenie. Mimo perfekcyjnej budowy i dobrych osiągów Lexus nie może zdobyć rynku europejskiego, na którym niepodzielnie rządzą producenci niemieccy.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy