Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z prasy

Trofeum za sensację tygodnia tym razem należy się magazynowi „Party", który na swoich łamał ogłosił, że Borys Szyc się NIE zaręczył! Świeżo niezaręczonemu serdecznie nie gratulujemy i czekamy na inne równie emocjonujące wieści.

Przy okazji warto odnotować także, że w tym samym czasie Maja Sablewska nie urodziła trojaczków, Magda Gessler nie przyjęła propozycji oświadczyn arabskiego szejka, a lider zespołu Weekend nie podpisał wielomilionowego kontraktu płytowego z największą kalifornijską wytwórnią. Proszę państwa, co to był za tydzień!

Jego bohaterką została bez dwóch zdań Weronika Grycan, którą czytelnicy pisma „CKM" uznali niedawno za trzecią najseksowniejszą kobietę w Polsce. W corocznym rankingu Władczyni Męskich Umysłów tym razem wyprzedziły ją tylko Natalia Siwiec i Marina. Redakcja pisma podejrzliwie odniosła się do tego wyniku, niecnie sugerując, że czytelnicy nie potraktowali plebiscytu z należytą powagą.

A my sądzimy, że wprost przeciwnie – rewolucyjne trzecie miejsce jest po prostu echem kryzysu ekonomicznego. Powraca estetyka obfitości!

Dopiero na czwartym miejscu pojawiła się Doda, która niedawno w polskiej dyskotece Utopia w Wiedniu świętowała swoje 29. urodziny. Jak relacjonuje „Życie na gorąco", gwiazda bawiła się szampańsko, co oznacza, że wlewała w siebie alkohol w dużych ilościach, a potem ust swych pąkowiem atakowała liczne zgromadzone na miejscu koleżanki. Solenizantce 100 lat! Na jej miejscu pewnie chciałyby się znaleźć kobieta ryba Natalia Siwiec, która ostatnio oświadczyła, że lubi być dominowana w łóżku, i Agnieszka Szulim, która, jak podaje „Fakt", sama może przeżywać orgazm kilka razy dziennie. Cóż, wciąż jeszcze mamy luty, a gwiazdy już się marcują.

—ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Anna Czyżewska

O wynagrodzeniu bez tabu

Zdecydowana większość pracowników uznaje, że rozmowę o podwyżce powinien zainicjować szef. Polacy nie są mistrzami negocjacji. Strategia biznesowej polemiki to wizytówka przedsiębiorcy