Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

Klawiatura Ozone Blade

Gadżety

Krzysztof Jóźwiak

Klawiatura Ozone Blade – zapowiedź

To klawiatura dedykowana przede wszystkim graczom. Świadczą o tym futurystyczny wygląd, podświetlenie czerwonymi i niebieskimi diodami LED, a przede wszystkim funkcja Anti-Ghosting, która umożliwia graczom stosowanie kombinacji aż do 26 jednocześnie wciśniętych klawiszy. Urządzenie zostało wyposażone w 128 KB wbudowanej pamięci, co daje użytkownikowi możliwość zaprogramowania nawet do 50 makr. Klawiatura wykonana jest w technologii membranowej. Jest kompatybilna ze wszystkimi systemami operacyjnymi od Windows 98 w górę. W sprzedaży dostępna będzie na wiosnę.

Panasonic SC-NP10 – zapowiedź

Tablety i smartfony coraz częściej służą nie tylko do rozmów telefonicznych, lecz także jako centrum zarządzania domowymi multimediami. Właśnie taką ideą kierował się japoński producent, projektując głośniki SC-NP10. Sygnał z urządzeń mobilnych przesyłany jest do nich bezprzewodowo za pośrednictwem interfejsu Bluetooth. Rozwiązanie niezwykle proste, a przy tym bardzo użyteczne – w Bluetooth wyposażone są w zasadzie wszystkie dostępne na rynku urządzenia mobilne, co czyni głośniki Panasonica niezwykle uniwersalnym gadżetem. Głośnik stanowi jednocześnie podstawkę dla tabletu, który możemy ustawić w dowolnej pozycji.

Za basy odpowiada wbudowany głośnik niskotonowy 3 1/8 cala. Urządzenie trafi do sklepów w kwietniu. Cena nie jest jeszcze znana.

Accel Telecom Voyager – zapowiedź

Smartfony są najczęściej wykorzystywane w samochodach jedynie jako podręczna nawigacja. Izraelska firma Accel Telecom postanowiła zmienić tę sytuację i stworzyła smartfona dedykowanego specjalnie dla samochodu. Voyager jest wyposażony w klawiaturę dotykową, ale także w zwykłą klawiaturę z dużymi klawiszami, co znacznie ułatwia obsługę urządzenia podczas jazdy. Po odpaleniu silnika naszego pojazdu smartfon komunikuje się z komputerem pokładowym, sprawdzając, czy wszystkie systemy są sprawne. Umożliwia także sterowanie systemem car-audio. Zasilany jest z akumulatora.

Wstępniak

Materiał Partnera

Polacy coraz częściej kupują online. Co ich przekonuje do tej formy zakupów?

Kupujemy na potęgę. Rynek dóbr konsumenckich rozwija się dynamicznie, a my – konsumenci – podążamy za najnowszymi trendami. Kupujemy nie tylko więcej, ale i korzystając ze znacznie...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy