Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Siostry Archeo

Daniel Orzechowski

Pogawędka z Natalią i Pauliną Przybysz

Zespół Sistars zawiesił działalność na sześć lat. Czy teraz na dobre wracacie na scenę?

Informacje o reaktywacji Sistars wymknęły się spod kontroli. W internecie dużo o tym piszą, chociaż my nic takiego nie powiedziałyśmy. Na razie wydałyśmy tylko singel pt. „Ziemia".

Czyli nie będzie nowego albumu?

Tego jeszcze nie wiemy. Praca nad płytą Sistars trwa około roku, a nasi koledzy z zespołu już mają zarezerwowane terminy. Są zaangażowani m.in. w projekt zespołu Łąki Łan oraz szykują się do pracy nad nowym krążkiem Agnieszki Chylińskiej. Najbardziej realny scenariusz w przypadku Sistars to EP-ka, czyli minialbum.

Fani będą zawiedzeni.

Mamy dla nich dobrą wiadomość. Siostry Przybysz zakładają nowy zespół. Wracamy na scenę jako zespołu Archeo Sisters, w skład którego wejdą obok nas genialni muzycy.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Andrzej Sadowski

Wolność tak, ułatwienia nie

• RAZ POD WOZEM, RAZ POD WOZEM • Dopóki rządzący w Polsce będą mówić o ułatwieniach i ulgach dla przedsiębiorców, a nie o przywróceniu wolności gospodarczej, dopóty nie wybijemy się na ekonomiczną niepodległość