Najnowsza interwencja Uważam Rze

Bez hybrydy

Robert Przybylski

Najszybciej rosnącym segmentem europejskiego rynku samochodów osobowych są suv-y – co 12. sprzedany w Europie samochód można zaliczyć do tej kategorii.

W kolejnych latach spodziewany jest dalszy wzrost popularności tych modeli, do których przesiadają się użytkownicy kombi oraz minivanów. Spośród 800 tys. kupionych w Europie suv-ów najlepiej znane są japońskie, jak honda CRV oraz toyta RAV4, pionier segmentu i niegdysiejszy lider. Pierwszy RAV4 pojawił się w sprzedaży w 1994 r.

Od tego czasu sprzedano 4,5 mln aut trzech generacji. Toyota ma zamiar odzyskać utraconą pozycję nowym RAV4, który jest znacznie większy od poprzednika (o 20 cm dłuższy i o 3 cm szerszy). Zamiast platformy kompaktowej corolli wykorzystano w nim podwozie większej avensis. Model nie będzie miał jednak napędu hybrydowego.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO

Andrzej Sadowski

Wolność tak, ułatwienia nie

• RAZ POD WOZEM, RAZ POD WOZEM • Dopóki rządzący w Polsce będą mówić o ułatwieniach i ulgach dla przedsiębiorców, a nie o przywróceniu wolności gospodarczej, dopóty nie wybijemy się na ekonomiczną niepodległość