Najnowsza interwencja Uważam Rze

Pedofilskie propozycje posła

Witam Redakcję! Nie będę śpiewał: „Łubu-dubu, niech żyje prezes naszego klubu", bo wystarczającą pochwałą będzie, gdy napiszę, że praktycznie co tydzień kupuję „URze". Jesteście świetni. Żaden inny tygodnik tak nie patrzy władzy na ręce jak Wy!

„Inicjacja seksualna jest w 13. roku życia. To jest typowa katolicka obłuda, że jest niedozwolona. Zmieńmy prawo" – te skandaliczne słowa wypowiedział w pewnym programie nie kto inny jak guru młodych, wykształconych, z wielkich ośrodków – sami zgadnijcie kto. Na www.wprost.pl pojawiło się dementi, że jednak partia, której liderem jest ten człowiek, nie zamierza działać w kwestii obniżenia wieku, w którym seks byłby dozwolony. No cóż, pan poseł się pewnie przejęzyczył, przy okazji pokazując kolejny raz lewicową schizofrenię. Przerażać może proces coraz mocniej postępującego rozkładu jakichkolwiek wartości. Mowa nie tylko o Polsce, ponieważ podobne zjawiska można zauważyć w innych krajach europejskich. Dla przykładu w Danii dolna granica wynosi 12 lat, na Węgrzech dzieci od 14. roku życia mogą występować w filmach pornograficznych! Przeciętnemu człowiekowi w głowie się nie mieści, że ktoś w ogóle ma odwagę promować tego typu zjawiska. Ciekawe, jaka byłaby reakcja któregoś z tych megaoświeconych i nowoczesnych ludzi, gdyby jego 13-letnie dziecko przyszło z czterdziestokilkuletnim zbokiem-kochankiem i powiedziało: „Tato, to jest... (imię Romea) mój nowy chłopak". Wszak serce nie sługa. Ciekawe, czy dalej aktywista marksistowski będzie taki tolerancyjny i zaakceptuje wybór swojej pociechy? No i czas na wytłumaczenie, czemu pisałem w pierwszym akapicie o schizofrenii lewaków. Jak inaczej nazwać zachowanie antyteistów, którzy w każdym księdzu widzą zboczeńca i każdego chcą skazywać? Ale jak oni sobie wyobrażają osądzanie, gdy zalegalizują stosunki z 13-latkami? To tak jak być przeciwnikiem posiadania kukurydzy, a ustawą zezwalać na obrót nasionami i nawozami. Dewiacja rodzi kolejną dewiację. Pomijam już agresję, często nieuzasadnioną, wobec Kościoła. Nie o to tym razem chodzi. Dla dzieci w wieku 13 lat (powtarzam: DZIECI) powinny istnieć rolki, boisko i zabawa w chowanego. Seks jest dla ludzi dojrzałych. Nie tylko fizycznie. Okres czy polucje o niczym nie świadczą, bo dorosłość to kwestia psychiki. Kiedy świat się przebudzi, nim będzie za późno?

Michał Bielas

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Ewa Bednarz

Kredyt z plastiku

Tylko część banków decyduje się na wydawanie przedsiębiorcom kart kredytowych. Znacznie chętniej oferują im dużo kosztowniejsze karty obciążeniowe