Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z prasy

Doda jest zbulwersowana. Człowiek, któremu udało się oburzyć polską królową skandalu, z pewnością zasługuje na miano bohatera tygodnia, choć w jej opinii – niestety – także na proces sądowy.

Trudna sztuka udała się chirurgowi plastycznemu, który poproszony o ekspercką opinię osądził, że gwiazda przeszła kilka zabiegów estetycznych. „Fakt" zapowiada, że oszczerstwo znajdzie swój finał na wokandzie. Pokrzywdzonej składamy szczere kondolencje – pomyśleć, że jedno niefrasobliwe zdanie może zrujnować jej image naturalnej piękności.

O sile wizerunku może już niedługo przekonać się także Małgorzata Rozenek. „Super Express" zdradził niedawno, że w okresie dojrzewania gwiazda, jak wiele innych nastolatków, uległa burzy hormonalnej. Rozenek wyznała, że z okazji pierwszego dnia wiosny wraz z koleżankami ze szkoły baletowej przebierały się i szły na wagary do kina. Kto by pomyślał, że z perfekcyjnej pani domu była taka anarchistka!

Tymczasem najbardziej pechowa polska gwiazda – Natasza Urbańska – próbuje swoich sił w nowej dziedzinie. Po nieudanych próbach wybicia się jako tancerka, piosenkarka, showmanka i osobowość telewizyjna przy jednoosobowym aplauzie Janusza Józefowicza przyszła kolej na projektowanie mody. Niedawno odbył się pierwszy pokaz nowej kolekcji gwiazdy, na którym nie pojawił się... dosłownie nikt.

Jak donosi „Życie na gorąco", Natasza nie zaprosiła na event żadnych znanych twarzy – tłumaczyła, że jej stroje są przeznaczone wyłącznie dla zwykłych ludzi. Niestety, potem niefortunnie dodała, że chętnie zobaczyłaby w nich naszą pierwszą damę.

Może zanim zniechęci do siebie wszystkie potencjalne klientki, powinna popracować nad marketingową stroną przedsięwzięcia.

—ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Artur Osiecki

Brexit mobilizuje regiony

Województwa chcą przyspieszyć realizację nowych programów regionalnych zarówno ze względu na zbliżający się przegląd unijny, jak i potencjalne negatywne konsekwencje wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej

Wojciech Romański

W smoczym kręgu