Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Powiedzieli

Wszystko jest przemyślane! Poza domem będziemy przez sześć miesięcy, chcemy kręcić film dokumentalny, krótkie reportaże do Internetu i telewizji.

Zrobię wszystko, żeby ten wyjazd był zapamiętany na długo. Nie tylko przeze mnie! W końcu nie codziennie ktoś wybiera się w podróż żukiem dookoła świata. Wyobraź to sobie: żuk pod Empire State Building! Bezcenne! Jestem przekonany, że ta podróż zmieni moje życie.

Tak jak wyprawa na Syberię?

To była lekcja życia! Podróż do Magadanu miała na mnie ogromny wpływ. Poczułem, co w praktyce znaczy hasło „ekstremalne warunki". Kąpałem się na stacjach benzynowych, w zimnej Wołdze, lodowatym Bajkale. Pamiętam, że kiedy wróciłem do domu i stanąłem przed wanną z gorącą wodą, to łzy stanęły mi w oczach.

Mateusz Damięcki dla „Party"

—wyb. ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?