Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Pierwszy cel: Japonia

Jeżeli Tokio utrzyma swoją wrogą postawę, może być pierwszym celem wojny na Półwyspie Koreańskim – podała Północnokoreańska Centralna Agencja Prasowa, precyzując, że chodzi o atak nuklearny.

Kim Dzong Unowi najwyraźniej nie spodobała się deklaracja Japonii, że zestrzeli ona wszelkie pociski wystrzelone z Korei Północnej. Amerykański sekretarz stanu John Kerry, biorący czynny udział w wymianie gróźb, dodał, że wrogie deklaracje Koreańczyków są nie do przyjęcia i jeśli zajdzie taka konieczność, USA staną w obronie sojuszników. Amerykanie spekulują, że do pierwszej próby rakietowej mogłoby dojść w poniedziałek, z okazji rocznicy urodzin założyciela Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej Kim Ir Sena.

—kek

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?