Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z prasy

Piotr Adamczyk się rozwodzi! Smutna ta wiadomość ucieszyła jednak kolejne chętne, które już ustawiają się w kolejce do aktora. Najciekawszą strategię zwrócenia na siebie uwagi obrała znana wróżka Janina Buczek-Szymańska.

Specjalnie dla „Super Expressu" przepowiedziała niedawno, że Adamczyk już niedługo zakocha się do szaleństwa w znacznie starszej kobiecie. Czyżby 70-letnia pani numerolog liczyła na samospełniającą się przepowiednię?

Prawdziwe pytanie dla wróżki brzmi: Czy Jolanta Kwaśniewska rozbierze się dla „Playboya"?

W niedawnym wywiadzie wyznała, że gorąco namawia ją do tego mąż. Postawiony niejako pod ścianą redaktor naczelny pisma Rafał Księżyk obiecał na łamach „Faktu", że poważnie rozważy tę propozycję. Jest się nad czym zastanawiać. Graficy „Playboya" są co prawda zaprawieni w bojach, ale kto wie, jakie drzwi może otworzyć ten precedens. A co jeśli swoje ponętne dekolty zechcą odsłonić inne nasze prezydentowe lub... posłanki?

Chwilowo nigdzie nie rozbierze się z pewnością Maciek Musiał, który po odbyciu karnych rekolekcji postanowił zmienić swoje życie. Jak pisze „Na Żywo", gwiazdor, który ostatnio wykazywał objawy przewlekłego zatrucia wodą sodową, zrezygnował z imprez na rzecz niemal klasztornej dyscypliny. Wygląda na to, że polski Justin Bieber przejął od swojego amerykańskiego pierwowzoru nie tylko zamiłowanie do wiszących w kroku spodni. Piosenkarz, który chętnie tatuuje sobie na ciele katolickie symbole, ostatnio ogłosił, że to Jezus każe mu „uszczęśliwiać ludzi swoim głosem". Niestety, obawiamy się, że w przypływie religijności Maciek także uszczęśliwi nas dodatkową dawką swojego talentu. Nic, tylko się przeżegnać.    

—ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO