Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

„BioShock Infinite”

Tomasz Sobański

To kolejna gra z serii strzelanek FPS, której akcja dzieje się w utopijnym, dekadenckim mieście z początku XX w. Z morskich głębin znanych z poprzednich części trafiamy wprost do Columbii – miasta zawieszonego w chmurach.

W grze wcielamy się w Bookera DeWitta, prywatnego detektywa, który wyrusza do podniebnego miasta, aby ratować tajemniczą Elizabeth. Oprócz tradycyjnych broni DeWitt potrafi korzystać ze specjalnych umiejętności, takich jak telekineza, rażenie piorunem czy przyzywanie kruków. Za oprawę graficzną odpowiada wydajny silnik Unreal Engine 3, wzbogacony o dodatkowe efekty wizualne oraz zaawansowaną sztuczną inteligencję. Wytrawni gracze czekają jednak nie tylko na piękną grafikę, ale przede wszystkim na wciągającą fabułę, która urzekła ich w poprzednich częściach gry i podobno ma zrobić to ponownie w „BioShock Infinite".

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Ewa Bednarz

Kredyt z plastiku

Tylko część banków decyduje się na wydawanie przedsiębiorcom kart kredytowych. Znacznie chętniej oferują im dużo kosztowniejsze karty obciążeniowe

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?