Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Judo „Lewego” nie kręciło

Wróćmy do Twoich początków. Czy to był przypadek, że zostałeś piłkarzem?

Myślę, że nie. Mama trenowała siatkówkę, była nawet akademicką mistrzynią Polski, siostra zresztą też trenowała siatkówkę. Tata z kolei judo, trochę też piłkę. Ale judo było jego podstawowym sportem, był nawet pierwszym trenerem Pawła Nastuli.

Ja też trochę trenowałem judo, ale tata nie chciał, bo wiedział, na jakie kontuzje bym się naraził. Zresztą i tak by mnie nie namówił, bo dla mnie piłka była najważniejsza. Co do siatkówki wiedziałem, że zabraknie mi wzrostu, mimo że nawet dobrze mi szło. A judo mnie nie kręciło.

W biegach wygrywałem zawody, ale się nimi stresowałem, bałem się na nie jeździć. Za to kiedy wychodziłem na boisko, pojawiał się uśmiech na twarzy, byłem szczęśliwy.

Robert Lewandowski dla „Gali"

—wyb. ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Polacy coraz częściej kupują online. Co ich przekonuje do tej formy zakupów?

Kupujemy na potęgę. Rynek dóbr konsumenckich rozwija się dynamicznie, a my – konsumenci – podążamy za najnowszymi trendami. Kupujemy nie tylko więcej, ale i korzystając ze znacznie...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO

Anna Czyżewska

O wynagrodzeniu bez tabu

Zdecydowana większość pracowników uznaje, że rozmowę o podwyżce powinien zainicjować szef. Polacy nie są mistrzami negocjacji. Strategia biznesowej polemiki to wizytówka przedsiębiorcy