Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Judo „Lewego” nie kręciło

Wróćmy do Twoich początków. Czy to był przypadek, że zostałeś piłkarzem?

Myślę, że nie. Mama trenowała siatkówkę, była nawet akademicką mistrzynią Polski, siostra zresztą też trenowała siatkówkę. Tata z kolei judo, trochę też piłkę. Ale judo było jego podstawowym sportem, był nawet pierwszym trenerem Pawła Nastuli.

Ja też trochę trenowałem judo, ale tata nie chciał, bo wiedział, na jakie kontuzje bym się naraził. Zresztą i tak by mnie nie namówił, bo dla mnie piłka była najważniejsza. Co do siatkówki wiedziałem, że zabraknie mi wzrostu, mimo że nawet dobrze mi szło. A judo mnie nie kręciło.

W biegach wygrywałem zawody, ale się nimi stresowałem, bałem się na nie jeździć. Za to kiedy wychodziłem na boisko, pojawiał się uśmiech na twarzy, byłem szczęśliwy.

Robert Lewandowski dla „Gali"

—wyb. ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Ewa Bednarz

Kredyt z plastiku

Tylko część banków decyduje się na wydawanie przedsiębiorcom kart kredytowych. Znacznie chętniej oferują im dużo kosztowniejsze karty obciążeniowe